Wyszukiwarka

MENU
Kursy, szkolenia, usługi O uzdrawianiu pranicznym Kursy, szkolenia, usługi

Kalendarz


Licznik

 377826 odwiedzający

 1 odwiedzających online


Kursy, szkolenia, usługi - Praktyczny Kurs Uzdrawiania Pranicznego Merydniany


"NIE MYŚL...."
Mistrz JerzyIreneusz OPaRa

BIOENERGOTERAPIA XXI WIEKU

W 2024 roku noclegi we własnym zakresie.

Uwaga
Dotyczy bezpieczeństwa uczestników.
Nie mogą uczestniczyć Uzdrowiciele którzy przyjmują  brudną energię (nałogi np. mięso, tytoń, środki psychoaktywne, dopalacze, narkotyki itp.)
Pomiar temperatury przed Kursem.


Praktyczny Kurs Uzdrawiania Pranicznego - Merydiany

wg nauk Mistrza Choa Kok Sui i innych Mistrzów.

......................................................


Praktyczny Kurs Uzdrawiania Pranicznego Merydiany jest wyspecjalizowanym kursem dla bardziej zaawansowanych uzdrowicieli, którzy chcieliby podnieść swoje kwalifikacje i być bardziej efektywnymi w swojej działalności.


Aby uczestniczyć w kursie, konieczne jest ukończenie Praktycznego Kursu Podstawowego, Zaawansowanego, Psychoterapii wg nauk MCKS i innych Mistrzów.


Meridianami nazywamy sieć kanałów energetycznych w naszym ciele, w których płynie energia w pewien ściśle uporządkowany sposób. Każdy meridian jest niczym strumień energii, który płynie od pewnego punktu na ciele do jakiegoś innego, dokładnie określonego punktu. Jeśli strumień zostanie zatamowany, to niektóre narządy zostają pozbawione energii, podczas gdy inne otrzymują jej w nadmiarze. Pojawia się nierównowaga energetyczna. Wtedy właśnie na ciele pojawia się jeden z objawów. Z początku może to być jakieś drobne zaczerwienienie skóry lub delikatny ból. W ten sposób nasz organizm ostrzega nas, że coś jest nie w porządku. Niedobór energii trwający przez dłuższy czas może prowadzić do poważnych schorzeń.Wzdłuż każdego z meridianów umiejscowione są tzw. punkty aktywności. Mimo, iż schematy ukazują je  na powierzchni skóry, to w rzeczywistości znajdują się one na różnej głębokości w ciele (podobnie jak drogi meridianów), przy czym głębokość ta nie jest stała i zależy od wielu czynników, np. od budowy ciała, czy choćby od pory roku. Punkty te są miejscami podobnymi do energetycznych śluz, lub mini czakr, w których przepływ energii może ulec zablokowaniu, dlatego poprzez masowanie, nakłuwanie, ogrzewanie czy innego rodzaju uaktywnianie takiego miejsca, uruchamiamy i pomagamy utrzymać prawidłowy przepływ energii w meridianach. Jest to bardzo istotne, ponieważ zablokowanie takiego przepływu choćby w jednym miejscu, może upośledzić funkcjonowanie organizmu wzdłuż całego meridianu. Szczególnie wyraźnie odbije się to na związanym z nim narządem, jednak jako że organizm człowieka to spójna całość, zburzenie takie pociąga za sobą dalsze negatywne skutki.

Tysiące lat temu, starożytni Chińczycy opisali biegnące w ciele kanały energetyczne zwane meridianami (meridians - południki). Choć przepływ energii nie jest ograniczony w tak cielesny sposób jak np. krwi w układzie krwionośnym, kanały te są jednak dość ściśle powiązane z drogami naczyniowo-nerwowymi, ścięgnowo - mięśniowymi, kośćmi, i związanym z nimi organami. Ich właściwości można porównać trochę do strumienia gęstego powietrza, czy wiązki lasera. Najbardziej trafne jednak, wydaje się nam porównanie do silnych prądów morskich, w "morzu ciała eterycznego".

Meridiany główne rozlokowane są symetrycznie wzdłuż długości ciała (po 12 tak z prawej jak i z lewej strony). Energia płynie w nich ciągle, lecz szczególnie intensywnie odczuwany jest przepływ w poszczególnych kanałach, w ciągu dwugodzinnego, tzw. maximum energetycznego.           CZĘSTOCHOWA
Miejsce Kursu: Centrum Uzdrawiania Pranicznego Częstochowa ul. Waszyngtona 20

Data Kursu: 

Rozpoczynamy:

piątek      godz. 15.00 - 21.00

sobota     godz.   8.00 - 21.00

niedziela godz.  8.00 ~ 20.00

Zgłoszenia: Centrum Uzdrawiania Pranicznego zgłoszone najpóźniej, trzy, dwa tygodnie przed rozpoczęciem kursu. e-mail: jopara@wp.pl, tel. 691 670 765

Koszt kursu w Polsce: 700 zł, powtórka certyfikowana 350 zł.

Brak zaproszenia skutkuje zwrotem wpłaty.

Honorowane są certyfikaty Centrum Uzdrawiania Pranicznego oraz certyfikaty z pieczęcią Mistrza Choa Kok Sui.

Po zgłoszeniu obowiązuje imienne zaproszenie.
Zaprasza Mistrz JerzyIreneusz OPaRa

............................................................

Zapisy/ Zgłoszenie/ Informacje


Zgłoszenia: e-mail jopara@wp.pl

Obowiązuje imienne zaproszenie.
Zaprasza Mistrz JerzyIreneusz OPaRa

  telefoniczne tylko do godz. 16.00

(po godz. 16.00 tel. prywatny)


Centrum Uzdrawiania Pranicznego

42-200 Częstochowa ul. Waszyngtona 20

Tel. 691 670 765

e-mail: jopara@wp.pl


Numer konta w Polsce:

45 1050 1142 1000 0091 3518 1783   ING BANK ŚLĄSKI


Numer konta poza Polską:

1.Komu przelewamy: Centrum Uzdrawiania Pranicznego                       

ul. Waszyngtona 20   42 - 217 Częstochowa 

2.numer IBAN: PL 45 1050 1142 1000 0091 3518 1783

3. SWIFT- BIC: INGBPLPW
Data utworzenia: 31/10/2016 @ 07:42
Ostatnie zmiany: 21/06/2024 @ 07:23
Kategoria : Kursy, szkolenia, usługi
Strona czytana 10792 razy


podglšd wydruku podglšd wydruku     Wersja do druku Wersja do druku


^ Góra ^

  Site powered by GuppY v4.5.14 Š 2004-2005 - CeCILL Free License

Strona załadowana w 0.01 sekundę