Centrum Uzdrawiania Pranicznego

test/

۞ Praktyczny Kurs Psychoterapii Pranicznej (Kursy, szkolenia, usługi)


"NIE MYŚL...."

Mistrz JerzyIreneusz OPaRa

PRAKTYCZNY KURS PSYCHOTERAPII PRANICZNEJ

wg nauk Mistrza Choa Kok Sui i innych Mistrzów


Aby wziąć udział w tym szkoleniu, trzeba wcześniej ukończyć kursy: Podstawowy i Zaawansowany.

"Kurs trzeciego stopnia prezentuje techniki - (do tej pory nieujawnione, przekazywane tylko bezpośrednio z mistrza na ucznia) - które pomogą stworzyć harmonię, radość, szczęście i dostatek etc. w Twoim życiu."

Psychoterapia Praniczna to leczenie psychiki (umysłu) za pomocą energii naturalnych – uczy sposobu korzystania z metod bioenergoterapeutycznych stosowanych od wieków w medycynie Wschodu, Zachodu, Północy, Południa w leczeniu takich zaburzeń psychicznych jak: zachowania kompulsywne, stany napięcia, niepokoju i stresu, fobie, depresja, histeria, impotencja, skłonności samobójcze, nałogi i wiele innych.

Psychoterapia Praniczna jest metodą uzdrawiania używaną w profilaktyce i leczeniu chorób psychicznych. Mimo ogromnego postępu w nauce i medycynie, leczenie takich zaburzeń jak depresja, alkoholizm, uzależnienie od narkotyków i wiele podobnych jest kosztowne, trudne i trwa bardzo długo. Celem Psychoterapii Pranicznej jest uzupełnienie metod współczesnej medycyny i pomoc milionom pacjentów chorych psychicznie, w szybkim uwolnieniu się od cierpień. Wykorzystuje ona do tego zasady ezoteryczne oraz techniki, które przez wieki pozostawały w ukryciu. Jedną z najczęściej spotykanych dolegliwości psychicznych jest stres spowodowany pracą lub kłopotami w domu. Jest to również jedna z istotniejszych przyczyn rozpadu małżeństwa. Psychoterapia Praniczna ma na celu ocalenie i poprawę związków rodzinnych, przez skuteczne łagodzenie napięć wynikających z pracy zawodowej i sytuacji w domu. Przedstawione tu zasady wydadzą się w większości nowe, a nawet całkiem "dziwne". Liczymy na to, że uzdrowiciele zachowają otwarty, lecz zarazem krytyczny umysł. Inteligentny uzdrowiciel nie powinien wszystkiego negować i nie może żywić uprzedzeń, ale winien przestudiować tę przekazaną wiedzę, wykazując obiektywizm i jasność umysłu. Przy ocenie jej wartości, ostatecznym kryterium niechaj będzie skuteczność opisanych i przekazanych metod uzdrawiania. Powiada się, że smak pokarmu można sprawdzić, gdy go zjemy, a nie gdy będziemy teoretyzować i spekulować na jego temat.

Chcąc efektywnie korzystać z większości przekazanych technik uzdrawiania, musisz wcześniej opanować tę metodę, co najmniej w stopniu średnio zaawansowanym.
Osoby, które nie mają jeszcze wykształcenia w tej dziedzinie, muszą opanować podstawowy, średni i zaawansowany poziom uzdrawiania pranicznego, co trwa kilka miesięcy. Mogą eksperymentować, uzdrawiając lekkie niedomagania psychiczne, takie jak stres, irytacja, smutek, fobia i niezbyt głęboka depresja. Uzdrawianie poważniejszych dolegliwości, powierza się tylko doświadczonym uzdrowicielom o wysokich kwalifikacjach.

W programie:

Jak uwolnić siebie i najbliższych od energii stresu, depresji, sposoby uwalniania się od starych uwarunkowań i wzorców mentalnych oraz negatywnych myśli i emocji, takich jak strach, złość czy uraza, które mogą ograniczać nasz potencjał. Jak pozbyć się nałogów, takich jak palenie papierosów, alkoholizm, narkotyków, różne uzależnienie np. od jedzenia, cukru, hazardu, itp. Uzdrawianie siebie i innych z napięć, niepokoju, bólu emocjonalnego, smutku, żalu, traumy, złości i negatywnych emocji, usuwanie negatywnych energii, które powodują zachowania kompulsywne, fobie, etc. Pozbywanie się negatywnych uwarunkowań z dzieciństwa hamujących rozwój. Techniki ochrony czakr i aury, metody obrony przed atakami, neutralizacja wpływów innych osób (nienawiść, zazdrość, zawiść, złość itp.). Rozwijanie efektywnych strategii podtrzymywania szczęścia i dobrobytu na wszelkich poziomach, uzdrawianie związków, interesów, finansów i otoczenia. Praktykowanie zasady w myśl której, dostęp do energii Wyższej Jaźni może być naszą codziennością. Adepci przyswoją sobie sposoby usuwania wszelkich emocjonalnych i psychologicznych wzorców, które negatywnie wpływają na nas samych i na innych ludzi.

PSYCHOTERAPIA PRANICZNA wykorzystuje techniki UZDRAWIANIA PRANICZNEGO do usuwania dolegliwości emocjonalnych i psychicznych. Złe emocje i traumatyczne doświadczenia są negatywnymi myślokształtami i emocjonalnymi strukturami zakorzenionymi w aurze i w ważnych centrach energetycznych.

PSYCHOTERAPIA PRANICZNA umożliwia szybkie i bezpieczne uwolnienie się od tych wzorców energetycznych.


Niewłaściwe stosowanie technik (brak nauk przekazanych przez Mistrza na kursach i warsztatach) i wykorzystanie informacji zawartych na stronie www. mocprany.pl, to nie będziemy ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne skutki wynikające z niewłaściwych praktyk .

Mistrz JerzyIreneusz OPaRa

........................................................
Miejsca i terminy Praktycznego Kursu Psychoterapii Pranicznej wg nauk MCKS i innych Mistrzów


CZĘSTOCHOWA


Miejsce Kursu: Centrum Uzdrawiania Pranicznego*Częstochowa ul. Waszyngtona 20

Data Kursu:

Rozpoczynamy: piątek     godz. 15.00 - 21.00

                                    sobota     godz.   8.00 - 21.00

                                 niedziela godz.  8.00 ~ 20.00


Zgłoszenia: Centrum Uzdrawiania Pranicznego tel. 691 670 765 zgłoszone najpóźniej, trzy, dwa tygodnie przed rozpoczęciem kursu.
Nocleg nie obowiązkowy, forma hotelowa, pokoje 4 osobowe.
Przedpłata noclegowa w wysokości 80 zł wpłacona na konto - bezzwrotna. Ilość miejsc ograniczona.

Koszt kursu w Polsce: 400 zł, powtórka certyfikowana 150 zł. Honorowane są certyfikaty Centrum Uzdrawiania Pranicznego oraz certyfikaty z pieczęcią Mistrza Choa Kok Sui.


.............................................................


Zapisy/ Zgłoszenie/ Informacje


Zgłoszenia telefoniczne tylko do godz. 16.00

(po 16.00 tel. prywatny)


Centrum Uzdrawiania Pranicznego

42-200 Częstochowa ul. Waszyngtona 20

Tel. 691 670 765

e-mail: jopara@wp.pl