Centrum Uzdrawiania Pranicznego

test/

۞ Praktyczny Kurs Podstawowy Uzdrawiania Pranicznego (Kursy, szkolenia, usługi)


"NIE MYŚL...."
Mistrz JerzyIreneusz OPaRa

BIOENERGOTERAPIA XXI WIEKU

Praktyczny Kurs Podstawowy Uzdrawiania Pranicznego
wg nauk MCKS i innych Mistrzów
 

Ukończenie Praktycznego Kursu Podstawowego Uzdrawiania Pranicznego jest warunkiem wstępnym do uczestnictwa we wszystkich kolejnych pozostałych kursach:

Praktyczny Kurs Zaawansowany Uzdrawiania Pranicznego.

Praktyczny Kurs Psychoterapii Pranicznej.

Praktyczny Kurs Uzdrawiania Pranicznego Kryształami.

Praktyczny Kurs Uzdrawiania Pranicznego Merydiany.

Praktyczny Kurs Uzdrawiania Pranicznego Suberbrain Yogi.

Na zajęciach Praktycznego Kursu Podstawowego Uzdrawiania Pranicznego uczestnicy uczą się jak pracować z energią na elementarnym poziomie, skupiając się głównie na fizycznym aspekcie uzdrawiania, a także poznają zasady "Energetycznej Anatomii”.
Uczestnicy szkolenia opanowują technikę pozwalającą na poprawienie stanu ich aury wewnętrznej, co ułatwi późniejszy proces samouzdrawiania. Technika obejmuje "skanowanie” - czyli wyczuwanie energii przy pomocy rąk, "wymiatanie”, czyli oczyszczenie obszarów zablokowanych energetycznie i "energetyzowanie” , czyli uzupełnianie obszarów aury o Energię Praniczną tam, gdzie występuje jej deficyt lub brak.
Uczestnicy uczą się aktywować centra energetyczne, a przede wszystkim uaktywniają czakry swoich dłoni. Zwiększa to ich wrażliwość na odczuwanie prany oraz umożliwia skuteczne skanowanie pola energetycznego osoby. Możliwa staje się identyfikacja blokad energetycznych, a także oczyszczenie pól energii, pobudzanie ich i ożywianie świeżą praną.
Wszystkie kursy praktycznego uzdrawiania pranicznego zawierają wiele ćwiczeń praktycznych. Uczestnicy uczą się wykonywania technik uzdrawiania na sobie i kolegach . Podczas zajęć wszystkie techniki, zasady są gruntownie wyjaśniane, tak aby uczestnicy byli pewni swoich umiejętności.
"Naturą ciała jest zdrowie – wystarczy trochę mu pomóc, a uzdrowi się samo."

Zasadnicze tematy, które obejmuje Praktyczny Podstawowy Kurs Uzdrawiania Pranicznego to:
Uzdrawianie Zapobiegawcze: usuwając negatywne energetyczne wzorce chorobowe w aurze, można zapobiec, aby dolegliwości nie pojawiły się w ciele fizycznym.
Samouzdrawianie Praniczne: wykorzystanie wielu szczegółowych uzdrawiających technik, efektywnych w procesie samouzdrawiania.Uzdrawianie na odległość: wykorzystanie technik uzdrawiania w stosunku do osób, które nie są przy nas fizycznie obecne. Znajduje to zastosowanie w wielu powszechnych dolegliwościach, takich jak np:
• Problemy z miesiączką
• Migreny i inne bóle głowy
• Astma
• Artretyzm, urazy sportowe i ból pleców
• Syndrom biegunki
• Dolegliwości Serca
• Przeziębienia i inne.


Technika skanowania: jest to diagnostyczna technika służąca do identyfikacji przyczyny braku równowagi w polu aury. Skanowanie ma wielokrotne zastosowanie. Można skanować źródła choroby w ciele fizycznym, rozpoznać blokady w trudnych relacjach personalnych, w problemach finansowych, ujawnić kłopoty swojego dziecka, trafnie wybrać właściwych partnerów.

Technika oczyszczania/wymiatania: polega na usunięciu starej, zużytej energii i pozbyciu się zanieczyszczeń, które powodują brak równowagi i dysharmonię. Poprzez usunięcie chorobowej energii z osłabionych czakr i organów, a następnie ich naenergetyzowanie dostateczną ilością siły witalnej (prany) powodujemy, że proces uzdrawiania jest skończony. Energetyzowanie bez wcześniejszego oczyszczania jest jak nalewanie świeżej kawy do filiżanki, która jest wciąż wypełniona starą nie świeżą kawą. Takie podejście opóźnia proces i zmniejsza jego efektywność,

Technika energetyzowania: wypełnienie świeżą zdrową praną (energią) ciała energetycznego, wprowadzenie do niego nowego programu zdrowia, ustanowienie wzorca harmonii i stabilizacji.
Energia może być przesyłana przez czakry dłoni lub czakry palców. Im silniejsze jest ciało energetyczne, tym bardziej spektakularne bywa uzdrowienie.


Niewłaściwe stosowanie technik (brak nauk przekazanych przez Mistrza na kursach i warsztatach) i wykorzystanie informacji zawartych na stronie www. mocprany.pl, to nie będziemy ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne skutki wynikające z niewłaściwych praktyk .

Mistrz JerzyIreneusz OPaRa


.............................................

W 2023 roku noclegi we własnym zakresie.

Praktyczny Kurs Podstawowy Uzdrawiania Pranicznego

wg nauk MCKS i innych Mistrzów


CZĘSTOCHOWA

......................................................................


Miejsce Kursu: Centrum Uzdrawiania Pranicznego Częstochowa ul. Waszyngtona 20 

Data Kursu:

Rozpoczynamy: 

piątek        godz.15.00 -21.00

sobota       godz.  8.00 - 21.00

niedziela  godz. 8.00 ~ 20.00

Zgłoszenia: Centrum Uzdrawiania Pranicznego zgłoszone najpóźniej, trzy, dwa tygodnie przed rozpoczęciem kursu.

e-mail: jopara@wp.pl, tel. 691 670 765  ilość miejsc ograniczona.


Koszt kursu w Polsce: 700 zł, powtórka certyfikowana 350 zł.
Wpłata bezzwrotnej zaliczki 200 zł jest rezerwacją miejsca na kursie.   
Brak zaproszenia skutkuje zwrotem wpłaty. 

Honorowane są certyfikaty Centrum Uzdrawiania Pranicznego oraz certyfikaty z pieczęcią Mistrza Choa Kok Sui.

Po zgłoszeniu obowiązuje imienne zaproszenie.
Zaprasza Mistrz JerzyIreneusz OPaRa
Zapisy/ Zgłoszenie/ Informacje


Zgłoszenia: e-mail jopara@wp.pl
Obowiązuje imienne zaproszenie.
Zaprasza Mistrz JerzyIreneusz OPaRa
tel. tylko do godz. 16.00
(po godz. 16.00 tel. prywatny)

Centrum Uzdrawiania Pranicznego
42-200 Częstochowa ul. Waszyngtona 20
Tel. 691 670 765
e-mail: jopara@wp.pl